izmir web tasarım ajansları

Yüksek Kalite Web Tasarımlar

 • Tüm cihazlar ile uyumlu siteler,
 • Temiz kodlama ile yapılandırılmış tasarımlar,
 • Kusursuz seo ayarları ile arama motorlarında hızlı yükselme,
 • Müşteri deneyimi odaklı kolay kullanabilir özelliklerde,
 • E-ticaret, kurumsal ve her türlü opsiyonele uyumlu,
 • Güncel trenlere cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir,
 • Google'nin önderdiği schema yapısı kullanılmaktadır,
 • Hiç bir sınırlama ve kısıtlama özelliği bulunmamaktadır.
izmir web tasarım firmaları

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

 • Çalışma süreci boyunca ve çalışmalar bitse de sizlere destek sözü veriyoruz,
 • Sorunlarınızı en kısa sürede çözümleyerek,sizleri stres altına sokmuyoruz,
 • Web sitenizi etkili kullanmanız için size pratik bilgiler aktarıyoruz,
 • Mail,sunucu alanı gibi kısıtlamalar yapmayarak geniş kullanım alanı sunuyoruz,
 • Sizlere tek paket sunarak, isteklerinizi yüksek rakamlarda yapmıyoruz,
 • Memnun kalabilmeniz adına her türlü iletişim hattından sizlerle diyalog içerisinde oluyoruz,
 • Sitenizin tüm iç seo ayarlarını ücretsiz yaparak aramalarda üstte çıkmanıza yardımcı oluyoruz.
Eyüpoğlu Medya İzmir Web Tasarım Ajansı

Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?

Hemen Bizimle İletişime Geçiniz

İzmir Web Tasarım

Türkiye de artık birçok firma kendini dijital ortama hazırlamaya başlıyor ve birçoğu bu işi oldukça hızlı götürmektedir. Eskiden kurumsal kimlik olarak müşterilere sunulan kartvizitler, broşürler ve kataloglar yerini tamamen web site inşasına bıraktı. Web sitesi bugün firmaların reklam hususunda olmazsa olmazı halindedir. Kısa bir örneklemek vermek gerekir ise bugün Türkiye de sizin potansiyel müşteriniz olabilecek yüzlerce insan ve işletme vardır. Bunlara eski usul yöntemlerle ulaşmak isterseniz bu sizin için hem yüksek meblağ demek hem de oldukça zaman kaybı demektir. Fakat bir web siteniz olduğu zaman profesyonel reklam çalışmaları ile direk müşterilerinize ve müşteriniz olabilecek potansiyelde ki yerlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu ve benzeri çalışmaların temel taşı burada bir web sitenizin olmasından geçmektedir…

Web Tasarım Profesyonellik İster

Bugün birçok birey ve kurumun web tasarım konusunda ki ortak durumu, bizim arkadaş var 150-200 TL’ye yapıyor siz neden bu fiyata yapıyorsunuz olmasıdır. Evet, nasıl ki piyasada satılan Adidas marka ayakkabı 500 TL’yi bulabiliyor ise daha düşük kalitede ki ayakkabı 50-60 TL’ye bile bulunabilir, burada ki kalite anlayışı farklılığı ön planda oluyor. Bugün istedikten sonra herkes web sitesi kurabilmektedir ama gaye sadece kurulan bir web site değil bu site üzerinden sizlere geri dönüşüm sağlamaktır. Yeni sağlam temel ile sağlam ilerleme gibi düşünün. Bizler işletmelere kurduğumuz birçok web tasarım da özellikle güncel trendlere uygun olmasını, teknoloji bakımından her tarayıcıda ve her çeşit mobil telefonda çalışmasına dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra seo konusunda uzman ekibimizden de tasarım konusunda destek alarak baştan aşağı seo uyumlu kurumsal tasarımlar inşa ediyoruz. Bunun geri dönüşümü ise oldukça yüksek oranda olmaktadır.

Şu iyi bilinmeli ki web sitelerin 2 gayesi vardır bizim görüşümüzde. 1.si web sitesi kurumsal bir kimlik ve katalog gibidir. Bu yönü ile direk muhatap olduğunuz müşterilerinize ürünlerinizi ve firmanızı tanıtmak için kullanırsınız. 2.si ise mevcut olan müşteri kitlenizi koruyarak reklam, seo ve benzeri çalışmalar ile yeni müşteri potansiyeli yakalamak ve bunlara kendinizi çok iyi tanıtmaktır. Bizler de bu iki fikrin ortak yanlarını alarak son derece muazzam ve müşteri odaklı tasarımları sizler için kuruyor ve teslim ediyoruz.

Kolay Yönetilebilir Sistemler

İzmir web tasarım firması olarak bizlerin gayelerinden birisi de müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden birçok kurumsal firmanın piyasada yaşadığı web konusunda ki şikâyetleri ele alarak bu durumlarla karşılaşmamak adına her zaman çalışmalarımızı iyileştiriyoruz. Bu yüzden her ihtimale karşı kurulumunu yaptığımız web sitelerin domain ve hosting bilgilerini müşterilerimiz ile paylaşarak, yedek almalarına olanak sağlayıp kendilerini güvence altına almalarını planlıyoruz. Daha sonra yaptığımız panel sistemi ile kolayca ürünleri ve web sitesinde ki bulunan sayfaları kolayca kullanabilmeleri için gerekli eğitimi veriyoruz. Bunları verdikten sonra kenara çekilmek yerine, bizlere istedikleri zaman ulaşıp teknik destek imkânı da sunuyoruz. Bunu her firma söylüyor ama gerçekleştirmiyor dediğinizi de duyar gibiyiz ama biz şunu özellikle belirtiyoruz ki sizlerle yaptığımız sözleşmeler de para iade garantisi ile memnuniyet garantisini sunuyoruz. Bunu sözleşmeye yansıtan neredeyse İzmir de web tasarım firması yok denilebilir.

Sizler de web sitesi kurdurmak ve bunu yönetmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek hemen bilgi alabilir ve sanal ortamda kendinizi hızlı bir şekilde gösterebilirsiniz.

0 (551) 185 6739

Çalışma Saatleri : 06:00- 23:30

info@eyupoglumedya.com

Mail Yolu İle Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

Torbalı/İzmir

Ertuğrul Mahallesi, 3066. Sk. No:10/D